אימון אישי למציאת זוגיות

בואי למצוא את הדרך אל זוגיות בריאה ומספקת!

מחכה לנסיך מהאגדות ולא מוכנה להתפשר? או אולי את מסתפקת במה שמוכר ולא מאמינה שמגיע לך יותר? את נמנעת מקשרים כי את מפחדת להיפגע? או שייתכן וחייך מלאים ואת חוששת לאבד אותם? אולי את עצמך?

עוד לפני שהגעת לגיל שאפשר להתחיל, עוד לפני שיצאת לדייט ועוד דייט ובטח ובטח לפני כל האכזבות שחווית – הוא היה שם: שק שלם של אמונות וציפיות בנוגע לזוגיות!  אז נכון, זה לא אשמתך – חלק נכבד מהשק ירשת ממה שראית בבית, מהזוגיות של ההורים שלך, מהסביבה והמשפחה הקרובה, וגם להוליווד והקיטש שלה לא חסר אשמה. ונכון, זה לא אשמתך שהשק שלך מלא בפחדים – הרי להכניס מישהו ללב שלך זה מפחיד ומאיים ויש כל כך הרבה נשים יפות, מוכשרות ובטוחות בחוץ – למה שמישהו ירצה דווקא אותך, ובכלל הגברים כולם רוצים אותו דבר…   

בכנות, לא נמאס לך כבר לסחוב את השק הזה?

בתהליך אימון למציאת זוגיות, תוכלי להביט במבט כנה על עצמך ועל השק הכבד הזה שאת סוחבת איתך כבר שנים. תוכלי לחשוף את האמונות המנטליות ואת החסמים שממלאים את השק שלך ומונעים ממך להיות בזוגיות בריאה ומספקת. יחד נחקור מהו הרווח שאת נהנית ממנו כאשר את ממשיכה לסחוב את השק הכבד הזה שמקשה עלייך לצעוד קדימה, ולהגדיר מחדש מה הכרחי עבורך ועל אלו חלקים מהשק ניתן לוותר, עם אילו ציפיות את הולכת קדימה ואיזה ספקות את משאירה מאחור. 

מההיכרות המחודשת הזו עם עצמך, נעבור תהליך סליחה ושחרור מאכזבות וניסיון העבר וניצור את הניקיון האנרגטי ההכרחי ליצירת זוגיות. בהיבט המעשי נבנה עבורך רשת תמיכה למציאת בן הזוג, ניצור ערוצים שונים להיכרות, נבחן את ההתנהלות שלך במפגשים חברתיים ובדייטים, ונפעל כדי שתשדרי ותהיי במיטבך, מאמינה, בטוחה וראויה לאהבה.

תהליך האימון נמשך בממוצע כ- 12 פגישות, פגישות פיזיות פנים מול פנים או דרך הסקייפ. במהלך האימון תרכשי כלים מעשיים שיעזרו לך להשתמש בעצמה הפנימית הקיימת בך, וילוו אותך לחיים – תוכלי להשתמש בהם בעתיד בכל תחום שתרצי להניע בו שינוי, לגמרי בעצמך.

אימון למציאת זוגיות בריאה ומספקת יכול לעזור לך:

אם את חסרת בטחון ומתקשה להכיר ולצאת לדייטים

♥ אם את מרגישה שניסית ועשית הכל, ובכל זאת את לבד

♥ אם את רוצה להתחיל את פרק ב’ בחייך, אך לא יודעת איך

אם את חוזרת ומוצאת עצמך בקשר עם כאלו שלא עושים לך טוב

♥ אם את מעוניינת לסיים מערכת יחסים לא בריאה

♥ אם את אחרי פרידה כואבת ואת חוששת להמשיך הלאה

♥ אם את מבקשת לחוות וליהנות מיותר אהבה וסיפוק בחייך

אם נמאס לך מהתירוצים ואת מוכנה לקחת אחריות על אושרך – את מוזמנת ליצור עמי קשר.