אימון וליווי בשעת משבר

את יכולה לצמוח מתוך המשבר!

אימון וליווי בשעת משבר יספק לך תמיכה בשעה קשה של אבל, גירושין, מחלה, פיטורין או כל משבר אחר, ויעניק לך כלים לצמוח מתוך המשבר כשאת מועצמת ומכירה ביכולתך!

החיים שלך השתנו ללא היכר, עברת טלטלה רצינית ואת מרגישה אבודה, מבולבלת ובודדה במערכה. את קמה בבוקר ואין לך מושג איך להמשיך מכאן. החיים העמידו אותך בניסיון ולך אין מושג איך להתמודד… אם נשמע לך מוכר, יש לי שתי בשורות בשבילך:

 את לא צריכה להתמודד לבד!

 את יכולה לצמוח מתוך המשבר!

מטרת תהליך אימון וליווי בשעת משבר היא להעניק לך סביבה תומכת, מכילה ולא שיפוטית, ליצור מרחב ניטרלי ממנו תוכלי לבחון בבהירות את המציאות שהשתנתה ולהעניק לך כלים להתמודדות עם המציאות החדשה. בתהליך נחקור את הקשר האינטנסיבי והישיר של הגוף והנפש ונגלה את מקור האתגר בחיינו. נחשוף את האמונות והתקוות שנבנו בך לפני האתגר ובעקבות האתגר, נחזק את האני שנבנה מחדש מתוך ההתמודדות, נבנה את החזון לחיים לאחר האתגר ונחולל שינוי פנימי שימנע אתגרים דומים בעתיד.

בתהליך נשתמש בכלים מתוך העולם הפיזי, הרגשי והרוחני: שינוי הסביבה הפיזית, התנקות מדפוסי התנהגות פיזיים מזיקים כמו עישון, ניהול אורח חיים בריא, שחרור כעסים, מתן ביטוי לרצונות ולצרכים. נעבור תהליכי סליחה ושחרור מכאבי העבר, חיזוק האני הפנימי והיכרותו על כל נפלאותיו, התנקות מדפוסי התנהגות רגשיים מזיקים ועוד.נעבוד עם אנרגיית אור הריפוי ועם כוחה של האהבה, דמיון מודרך, מדיטציות ניקוי ועוד.

פגישות האימון וליווי בשעת משבר נערכות פנים מול פנים או דרך הסקייפ. תהליך הליווי נמשך כל עוד המתאמנת מרגישה וצריכה תמיכה וליווי, אך מטרתו להעניק לה כלים להתמודדות עצמית.

תהליך אימון בשעת משבר, יכול לעזור לנשים:

 עם בני משפחה בעלי צרכים מיוחדים

 שחייהן השתנו בעקבות תאונה או מחלה

 שנמצאות בתהליכי פוריות

 נשים שאיבדו את מקום העבודה שלהן

 נשים לקראת יציאה לפנסיה

 נשים יחידניות שרוצות להיות אמא

 נשים שעברו או עוברות גירושין

 נשים שאיבדו בן משפחה או אבדן אחר

 מתמודדות עם משבר בזוגיות, אמצע החיים, או כל משבר אחר 

את לא צריכה להתמודד עם זה לבד –צרי קשר עכשיו!