אימון אישי להעצמת נשים

אם את רוצה יותר מהחיים – אימון אישי להעצמה הוא הפתרון בשבילך! 

נמאס לך לעמוד במקום? חולמת בגדול ומגשימה בקטן? מרגישה חסרת בטחון ולא מסופקת? תהליך אימון אישי להעצמת נשים יכול לעזור לך לשנות את התמונה!

את לא מקבלת את מה שמגיע לך, את אפילו לא מעזה לבקש… את גם לא עומדת על שלך – לא מול חברות, לא עם  המשפחה, ובטח לא מול הבוס (מתי כבר תיכנסי אליו ותבקשי העלאה?). וכל כך מגיע לך יותר- את הרי עובדת כל כך קשה, מטפחת, נותנת לכולם ומעניקה – אז למה זה קורה? מה עוצר אותך מלהשיג את מה שאת רוצה ולהגיד את מה שאת חושבת? כמה זמן עוד תמשיכי להצטמצם? לשבת בשקט ולא להיות עצמך?

אם נמאס לך להסתפק במועט – הגעת למקום הנכון!

אימון אישי להעצמת נשים הוא תהליך שנועד לעורר בך השראה ולתת לך כלים, להיות מי שאת מסוגלת ונועדת להיות!  תהליך האימון מאפשר לכל אישה לקחת לידיים את המושכות של חייה ולראות שפעולות פשוטות, יכולות להניע שינויים גדולים בתחומים שונים: כמו שינוי או טיפוח קריירה, שמירה על אורח חיים בריא, שיפור בטחון עצמי ופיתוח אסרטיביות אישית, ניהול מערכות יחסים, איזון וסיפוק בחיים ובכל תחום אחר בו תרצי לחולל שינוי בחיים.

האימון להעצמה מתמקד בתמונת העתיד אותו המתאמנת רוצה בחייה, תוך כדי רכישת כלים בהווה ובניית תכנית עבודה, שיובילו אותך להשגת המטרה הרצויה. בתהליך נתמודד עם הפחדים והספקות העצמיים שמלווים אותך, נעבוד על שינוי דפוסי חשיבה והרגלים שאינם משרתים אותך, נחזק את נקודות החולשה שלך ונכיר ונגלה את העצמה הטמונה בך וכיצד להשתמש בה על מנת להשיג את מטרותייך.

פגישות האימון מתקיימות פנים מול פנים או דרך הסקייפ. תהליך האימון נמשך בממוצע כ- 12 פגישות, שבמהלכן תרכשי כלים שישמשו גשר אל העצמה הפנימית הקיימת בך, וילוו אותך לחיים – תוכלי להשתמש בהם בכל עת בעתיד ובכל תחום שתרצי להניע בו שינוי, לגמרי בעצמך. 

אימון אישי יכול לעזור לך:

לשפר את הביטחון העצמי ולפתח אסרטיביות

למצוא את האומץ לטפח את החלומות שלך

 להשתחרר מאמונות ומדפוסי התנהגות שליליים

 לרכוש כלים לחיים שיעזרו לך להגדיר ולהשיג יעדים

 להפחית מתחים ולחיות חיים מאוזנים ומספקים

 לקבוע סדרי עדיפויות וליהנות מהחיים

 אם את מאמינה שמגיע לך יותר ומוכנה לשנות את חייך – צרי קשר עכשיו !