מעגלי נשים

את מוזמנת להתחבר אל עצמך ואל חברותייך!

מעגלי נשים הן הזדמנות לבלות זמן איכות יחד עם נשים אחרות, שממש כמוך מבקשות פסק זמן מהמירוץ של החיים.

כל היום את מתרוצצת, מדלגת מתפקיד לתפקיד, קופצת ממשימה למשימה. את לוליינית מדופלמת, עושה שמיניות באוויר ומשתדלת לרצות את כולם, להספיק הכל, להשיג כל מה שצריך – העיקר שכולם יהיו מרוצים, שהכל במקום והבית מסודר, שלבוס אין תלונות והכי חשוב שהמשפחה בריאה… 

כולם מסביבך מרוצים, אבל מה איתך?

כשמעגל נשים מתכנס יש לך הזדמנות לעצור את המירוץ המטורף הזה, להתבונן פנימה ולחקור, כשמסביבך אנרגיה תומכת ומכילה – כמו שרק נשים יודעות ויכולות לספק. האנרגיה הקסומה שנוצרת, מאפשרת לך להשאיר מחוץ למעגל את הכוחניות והתחרותיות של חיי היומיום ולהתחבר אל עצמך, אל נשים אחרות, ואל מקור העצמה הפנימי שלך. במעגל תוכלי לשתף ולהקשיב, לשמוח ולהתרגש, להתבונן ולשקף – והכי חשוב, לבוא כמו שאת ולהתקבל כמו שאת על ידי נשים אחרות!

מעגל נשים – איך זה עובד?

כשהמעגל מתכנס, אנו מתקבצות יחד כדי להתבונן על עצמנו ולחקור תחומים שונים בחיים שמעסיקים אותנו. כל מעגל מתקיים סביב נושא. את המעגל אני מנחה באהבה גדולה בשילוב דמיון מודרך, עריכת טקסים, קלפי השלכה, טכניקות של שיתוף ושיקוף וכלים אימוניים אחרים. המעגל מובנה כדי לאפשר לך לחקור ולשפוך אור על נושאים אלו בחייך, לקבל כלים להתמודדות ולהיטען באנרגיה מעצימה שתלווה אותך בהמשך ותאפשר לך צמיחה והתפתחות אישית.

מלבד הנושא בו הוא עוסק, כל מעגל מקבל את הייחודי בו בזכות הנשים המרכיבות את המעגל, נשים בגילאים ובשלבים שונים בחיים, כל אחת שונה אך שווה, ראויה ובעלת יכולת. יחד, נוצר מרחב בטוח, בו יש מקום ובמה להשמיע את קולך ללא מסכות ולהישמע ללא שיפוטיות. 

מעגל נשים יכול לעזור לך לחקור נושאים:

 המסע של חיי ומציאת ייעוד

 נתינה, קבלה ומציאת איזון ביניהם

 חיים של זוגיות רוחנית

 מציאת הכוח לסלוח בתוכנו

 שחרור מאחיזה וקבלת השינוי

 מעגל הנוחות בחיינו

 זימון שפע לחיים ועוד

מעגלי הנשים, מתקיימים בירושלים ובמודיעין באופן שוטף. ניתן ורצוי להזמין מעגל נשים בכל הארץ עבור הנשים בחייך כדי להתעצם לקראת אירועים שונים כמומסיבת רווקות, מסיבת יום הולדת, בת מצווה, שינוי קריירה, הריון ולידה, פרידה או גירושין, או כל אירוע אחר

אם את רוצה להתקרב לעצמך ולאחיותייך ולהצטרף לאנרגיה הקסומה של מעגלי נשים – צרי קשר עכשיו!