ליאור אפרים – הסיפור שלי

אני ילדה רביעית במשפחה של תשעה אחים ואחיות וכבר מינקותי למדתי בכל רגע מיומנויות אנושיות, חברתיות וקהילתיות בצורה כה ישירה, אינטנסיבית וקיומית כל כך.

“את הכותל המערבי שלי”, עוד כשהייתי ילדה שמעתי את המפשט הזה מחברותיי. במבט לאחור, מסתבר שמגיל צעיר הייתי שם בשביל מישהו אחר. הקשבתי, תמכתי והצלחתי לעודד ולחזק. בגיל הנעורים עברתי קורס הדרכה וכך הפכתי לראשונה למנחה ולמובילה קבוצה. פעלתי למען אנשים שנזקקו לתמיכה, התנדבתי במסגרות שונות והרגשתי שהוענקה לי הזכות להיות שם עבור אחרים. המשכתי בדרכי שנסללה מכוח החיים, ובצבא הייתי מפקדת של קבוצת בנות וחקרתי את גבולות הפיקוד מול החברות. באקדמיה ליבי הוביל אותי ללמוד על בני אדם להבין טוב יותר, מעמיק יותר ומקצועי יותר את דרכו של האדם ואת החברה אותה הוא בונה.

לחיים יש את הדרך שלהם להוביל אותנו אל הייעוד שלנו, כם חיי שלי הובילו אותי, ללא תכנון מוקדם או כוונה ברורה, אל המקום שאני נמצאת בו היום. לאורך השנים, מצאתי את עצמי לומדת, משתתפת ופעילה בסדנאות וארגונים שונים. בנוסף,, לקחתי קורסים שסיקרנו את ליבי ופניתי למורה רוחנית שתאיר את עיניי למצוא את ייעודי. עברתי המון עליות, מורדות, רעש ושקט, יחד ולבד, נתינה וקבלה וכל חוויה, התנסות ושיעור שנכנסו לחיי התאגדו יחדיו והפכו אותי למי שאני היום ולעיסוק הייעודי של חיי, להיות כאן עבורך.

לפני כ- 10 שנים ולאחר שנים של למידה עצמית שנמשכת עד לרגע זה ותמשיך לעדי עד, הגעתי הביתה, הקשבתי לליבי ואספתי כל שביב של אומץ ומתוך אמונה מוחלטת בייעודי, יצאתי לעצמאות כלכלית  ומאז ועד בכלל אני פה עבורך, אני רואה אותך ויודעת שקיים בך יותר ממה שאת רואה. יש בי את היכולת והכוח ללמדך לראות את הקיים בך, לחבור אליו, להשתמש בו וליצור את המציאות בה את רוצה לחיות.

למאות מטופלות, מתאמנות ומונחות בקבוצות השונות או במפגשים האישיים  זה הצליח, אני יודעת ובטוחה שזה יצליח גם עבורך.

ברוכה הבאה לצעד הראשון במסע לקראת המציאות החדשה של חייך…..

Comments

comments

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.