אימון דרך סקייפ

אחת מהתובנות החזקות ביותר שאימצתי לחיי היא – במקום להסתפק במציאות הקיימת, אפשר ליצור את המציאות שאני רוצה לחיות בה!!!

לפני 5 שנים בערך התקשרה אליי מתאמנת לשעבר, אחרי שהתעדכנו, היא סיפרה לי על חברה שלה “היא ממש תקועה וקשה לה מאוד. היא ירדה מהארץ לפני חצי שנה עם בעלה והילדים לקנדה, היא לא מוצאת את עצמה, היא בייאוש גדול! היא צריכה תמיכה, היא לא מסתדרת שם והיא לא מוצאת מאמנת אישית מתאימה שתעזור לה. אני יודעת, היא הוסיפה, שאת ממש תתאימי לה! “

באותו הערב ערכתי שיחה בסקייפ עם חברה טובה שגרה בלונדון, קשקשנו קצת, צחקנו קצת ואז האסימון ירד….למה שאני לא אשתמש בסקייפ בשביל אימון אישי? הרי הרגשתי קרובה לחברה שלי בשיחה, הסתכלנו אחת לשנייה בעיניים, הרגשתי את האנרגיה שלה!

בדקתי את הנושא, ומסתבר שלא המצאתי את הגלגל. אימון אישי דרך הסקייפ מאוד נפוץ בארה”ב, קנדה ובאירופה, ותוצאות האימון דרך הסקייפ, לא פחותות מאימון שנערך במפגש פיזי.

כך מצאתי את עצמי עם מתאמנת ראשונה מחו”ל, זה הרגיש נכון ומתאים לה וגם לי כמאמנת. המתאמנת מפגישה לפגישה, למרות המרחק הפיזי, הרגישה קרובה, עם נוחות רבה להיפתח, עמדה בכול המשימות שקיבלה, התחזקה וחזרה לבטוח ולהאמין בעצמה והשיגה את כל היעדים ששמה לה למטרה בתחילת האימון.

מאז גבולות הארץ לא הגבילו אותי להיות שם עבור הנשים שמעבר לים. עם הזמן הצטרפו אליה מתאמנות נוספות מרומא, יוהנסבורג, לוס אנג’לס ודרך הסקייפ עברנו תהליך אימון אישי שהעצים, חיזק ועזר להן להשיג יעדים.

כששיניתי את מקום מגוריי, חיפשתי דרך להמשיך את המסע המשותף עם המתאמנות שהמרחק היווה בעיה עבורן. שוב, גם במקרה זה, הפתרון היה במרחק הקלקה במחשב. באותן השעות הקבועות היינו מתכנסות, הן מול המחשב בבית שלהן ואני מול המחשב שלי והמשכנו את האימון האישי בדיוק במקום בו נפרדנו. האימון המשיך ללא בעיות, זרם חלק, המתאמנות הרגישו באותה הקירבה ובאותה המחויבות לממטרות שלהן, בדיוק כפי שהרגישו במפגשים לפני שהסקייפ נכנס לסייע במסען להשיג את החיים הטובים שהן רוצות עבורן.

אימון אישי דרך הסקייפ פורץ גבולות, ומעניק לך הזדמנות להתחיל במסע האישי שלך ליצור חיים טובים יותר עבורך, ללא קשר למרחק, למקום מגורייך או ליכולת הניידות שלך. יש פתרון לכל קושי או בעיה, כל שצריך הוא להיות פתוחות לקבל מהיקום את הפתרונות שהוא מעניק לנו בשביל ליצור את החיים הטובים שמגיעים לנו.

Comments

comments

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.