אנרגיית אור הריפוי

בואי ללמוד להשתמש באנרגיה שתשפר את חייך!

אנרגיית אור הריפוי – כלי ריפוי אנרגטי עצמתי שבאמצעותו תוכלי להפיג כאבים ומתחים, לשחרר חסמים, למקד את החשיבה ולחדד את האינטואיציה.

אנרגיית אור הריפוי היא אנרגיה עוצמתית וזמינה שיכולה להטיב עמך מבחינה פיזית, רגשית ורוחנית. באמצעות האנרגיה תוכלי  לרפא מחלות פסיכוסומטיות, להקל על כאבים כרוניים, להפיג מתחים ולחצים שאת מתמודדת עמם בחיים, לחדד יכולות אינטואטיביות ולקבל מסרים.

את מוזמנת לקורס בו תוכלי לערוך היכרות עם האנרגיה, ללמוד להשתמש בה לטיפול עצמי ולטיפול בבני משפחה, חברים ומכרים. במהלך הקורס, תרכשי כלים מעשיים מתוך עולם האימון האישי, תלמדי כיצד להתגבר על חסמים מנטליים ואנרגטיים ותערכי היכרות עם עולם התקשור כדי לזהות ולקבל מסרים מהידע הגבוה שלך. 

לאורך כל הקורס מלווים את המשתתפים מסייעים, בוגרי קורס באנרגיית אור הריפוי, כדי לטפל בהם ולתמוך בתהליך למידת האנרגיה. הקורס מיועד לאלו אשר מעוניינים לגלות וללמוד להשתמש בכלי אנרגטי עוצמתי ולמטפלים בשיטות שונות, המעוניינים להרחיב את שיטת הטיפול שלהם. הקורס בנוי משישה מפגשים, כל מפגש בן 4 שעות, ומועבר בקבוצה אינטימית עד עשרה משתתפים, על מנת לאפשר התייחסות אישית ועמוקה. 

אנרגיית אור הריפוי יכולה לעזור לך:

 להפיג כאבים כרוניים, כאבי גב, מגרנות ועוד

 ריפוי מחלות פסיכוסומטיות כמו פסוריאזיס, פטריות, בעיות פריון ועוד

 להפגת מתחים ולחצים בעבודה, בלימודים או במסגרות אחרות

 לחדד את ההקשבה העצמית ואת האינטואיציה

 לשפר את יכולת המיקוד והריכוז

 לצמיחה רוחנית, רגשית ופיזית

אנרגיית אור הריפוי – קורס המשך:

קורס ההמשך מיועד לבוגרי הקורס הראשון, שמעוניינים להמשיך ולהעמיק את היכרותם עם האנרגיה ולפעול מתוך מודעות עצמית בחיי היומיומיים ומתוך היכרות בכוח הרב שבתוכנו וביכולות שלנו לקדם את עצמנו. בקורס ההמשך נלמד ונבין את חוקי העולם הרוחני, נמשיך ונחקור את דפוסי האמונה, המחשבה וההתנהגות הקיימים בנו בנוגע לתחומי חיים שונים כמו זוגיות, כספים, הורות ועוד, ונרכוש כלים שיחזקו את תהליך קבלת ההחלטות שלנו ויתמכו במסענו ליצירת חיים המטיבים עמנו ועם סביבתנו. בין הכלים שנלמד: חשיבה חיובית כיוצרת מציאות, מדיטציות שונות לפיתוח יכולת ההתבוננות העצמית, שחרור כעסים בצורה בונה המצמיחה אותנו ואת האחרים בחיינו, פיתוח יכולת הסליחה שבנו, קבלת השינויים בחיינו ועוד…

קורס ההמשך כולל 6 מפגשים חד שבועיים בני 4 שעות כל מפגש.

הקורסים מתקיימים בירושלים ובמודיעין באופן שוטף, בהשתתפות גברים ונשים, ואינם מיועדים לנשים בהריון ולנוער מתחת לגיל 18! לפרטים נוספים – צרי קשר עכשיו!