מספרים עליי

אחת המתנות שבורכתי בהן היא האפשרות לעסוק במקצוע שמטיב עם אנשים. כאשר אני מצליחה, גם אם במעט, לשפר את איכות החיים של אחרים ולשנות את דרך הגישה שלהם – דרך ההעצמה שלי אותם, אני מתעצמת בעצמי, וזוהי עבורי ברכה וזכות גדולה. אין כמו משוב של מתאמנת או משתתפת בסדנא כדי להעיר ולהאיר לי את דרכי. כל משוב עבורי, הוא תזכורת לסיבה שאני כאן. הנה חלק מהמשובים של נשים שלקחתי חלק במסע שלהן, והן בשלי:


לקריאה, לחצי על התמונה :


"ליאור, תודה רבה שעזרת לי לחזור לחיים"

התחלתי את האימונים שלי אצל ליאור לפני כ 4 שנים. הגעתי אליה עם הרבה בלאגן בראש, אחרי פרידה של קשר ראשון עם המון המון כאב, ייאוש וחוסר בטחון עצמי.

הייתי ממש בתחתית. לאט לאט, עם הזמן, דרך משימות, שיחות, כתיבה, והמון הכוונה מליאור התחלתי להבין מי אני, איפה אני נמצאת בעולם הזה, איפה המקום החשוב שלי בחיים, מה החיים שלי שווים ולאן אני פונה הלאה.
המשימות שליאור נתנה לי, אם זה שעשינו יחד או לבד בבית מאוד עזרו לי, משבוע לשבוע הבנתי כמה כוח יש בתוכי ואני בלבד יכולה לשנות את המחשבות שלי לגבי עצמי והסביבה שלי.

היום אחרי 4 שנים אני יודעת שאני חייבת לליאור הרבה מהשיקום שלי. היום אני עובדת, גרה בבית משלי, בקשר מדהים של שנתיים וחצי כבר, ואת מה שהיה בעבר למדתי לשים בעבר ולהתרכז בעתיד.
העתיד הוא החשוב. ולדעת שלי יש מקום מאוד חשוב בו.

ליאור, תודה רבה שעזרת לי לחזור לחיים :-)

מ' מהוד השרון


"עברתי עם ליאור חוויה מדהימה ומעצימה שאני מאחלת לכל אחד ואחת"

אני אחת שלא מאמינה כל כך בפסיכולוגים או כל דבר בסגנון, לא היה לי מושג מה זה מאמנת אישית. שמעתי על ליאור  דרך דודה מאוד קרובה שלי שידעתי שהיא עברה תהליך מדהים עם ליאור,  וקיוויתי שיש סיכוי שזה יקרה גם לי.

ההתחלה הייתה קשה, הרבה התחמקויות מפגישות והרבה בלבול אבל יחד עם זה היה גם הרבה תובנות שבילבלו אותי עוד יותר.

באותה תקופה הייתי תקועה חזק על האקסית שלי, האקסית שמיררה לי את החיים וגרמה לי להיות שבר כלי, לא הייתי אני, רציתי לברוח אבל מצד שני רציתי לעבוד על הזוגיות שכבר מזמן חלפה ולא הייתה מתאימה לי. ליאור אספה אותי אליה ולאט לאט עזרה לי לחזור לעצמי, להבין, ללמוד מה מתאים לי, לדעת שמגיע לי יותר , בקיצור רק טוב. עברו בערך 6 פגישות או אפילו פחות וכבר עליתי על דרך המלך, המשכתי הלאה, מאז היו לי 2 מערכות יחסים לא הכי מוצלחות אך ידעתי לצאת מהם מהר ולא לחזור עם אותם טעויות.

מה שליאור עשתה לי – לא האמנתי בחיים שאני יכולה להגיע אליו! מאז התבגרתי, התפקחתי, התמלאתי ביטחון עצמי, חזרתי לעצמי, התפתחתי , התחלתי להאמין בעצמי.

מאז שליאור נכנסה לחיי עברתי עוד 2 מערכות יחסים ובאותה דרך יצאתי מהם, בהרבה יותר קלות ולמדתי מהם. וכרגע אני במערכת יחסים רצינית של 3 שנים עם אישה מדהימה שגורמת לי להיות מאושרת ואני כבר חשבת איך להמשיך עוד הרבה שנים איתה, הרבה מזה בזכות ליאור שהאירה את עיניי וגרמה לי לראות מה לא מתאים לי ומה אני כן רוצה שמערכת יחסים שלי.

היום אני ממליצה לכל מי שאני יכולה על ליאור, אני חושבת שכל אדם צריך לפעמים את החיזוקים שלו וזה ממש אבל ממש לא כמו פסיכולוג זה הרבה יותר. עברתי עם ליאור חוויה מדהימה ומעצימה שאני מאחלת לכל אחד ואחת שיעבור. עם הזמן אתם כבר הופכים להיות ליאור משל עצמכם.

ג' מרחובות


"ליאור הובילה אותי להכרות עם עצמי, עם תחושותיי ועם המציאות שאני חיה בה."

את ליאור הכרתי  דרך סדנת אור הריפוי. לא ידעתי כל כך במה מדובר, הכל היה זר לי, קשר גוף נפש?! תקשור?! מדיטציה?! להרגיש דברים?! מה זה השטויות האלה…

הלכתי אל הלא נודע בעקבות חבר שדרבן אותי להצטרף. מעולם לא האמנתי במשפט שנוהגים לומר: "כל דבר קורה לטובה, ומה שצריך לקרות קורה" גם לא הצלחתי להבין את זה. ברגע שהייתי בסדנא התחלתי להבין מה שלא הבנתי ורק כאבתי וחייתי כקורבן של המחשבות שלי כמעט 40 שנה… הכרתי משהו חדש בתוכי … את האמת שלי, ואז הבנתי שהעובדה שהגעתי לסדנא הזו לא הייתה סתם ולא הייתה במקרה, זה משהו שהיה חייב לקרות! וזה קרה בזמן שהייתי מוכנה לקראת זה.

הערוץ הנוסף שהכרתי דרך סדנא זו, היא לקבל תשובות לכל השאלות ממישהי אמינה, אמיתית שיודעת על מה היא מדברת כי היא מכירה אותי הכי טוב – והמישהי הזו זו אני. הרי תמיד אנחנו מחפשים תשובות מבחוץ, חברים, משפחה, קוראות בקפה/טארוט. … בסדנא כזו ליאור הובילה אותי לקראת הכרות עם עצמי, עם תחושותיי, עם המציאות שאני חיה בה – לעומת "הסרט" שבחרתי לחיות אותו.

אתם מסוגלים להאמין שהכאב שיש לכם עכשיו במקום פיזי בגוף יכול להיות קשור לנפש שלכם!? למחשבה מכאיבה?! אני יכולה לומר בכנות שאני באתי בחוסר אמונה, לא ציפיתי שמישהי תוכל לשכנע אותי שזה קיים אצלי ושהכאבים הפיזיים שלא מניחים לי מזה שנים קשורים לכאב נפשי…. כי אצלי הכל עובד רק בהוכחות…. ומה אני אומרת… סרבתי לקבל מחשבה כזו, אבל כשהרפיתי והייתי פתוחה לשמוע ולהתנסות… קיבלתי את ההוכחה שהייתי צריכה, ובגדול! למדתי והבנתי מאיפה הכאב שלי מגיע בנפש ופוגע לי בגוף הפיזי ממש! מאותו יום לקחתי לי את זה לחיים! והשתחררתי מהכאבים. בעקבות הגילויים המרעישים שנחשפתי אליהם בסדנא, לקחתי את הכל ומימשתי זאת בהמשך דרכי.

וכבר לסדנא השנייה חיכיתי וציפיתי כי ידעתי שאני הולכת רק להרוויח, ואכן כך היה, זה לא להאמין כמה יש עוד לעשות וללמוד על עצמנו ולדעת איך ניתן לשפר יותר את המציאות וההתמודדות עם החיים הדינמיים, בחברה, בעבודה, במשפחה, בסביבה ועם כל המתח והלחצים שכרוכים בזה. זו הייתה סדנא מליגה א'!!!! ואני כולי אסירת תודה שהכרתי ליאור ונתתי לעצמי הזדמנות לשנות את המציאות שלי ואיכות החיים!

נ' מירושלים


נשים אלו, כמו רבות אחרות, עברו תהליך העצמת נשים עם ליאור בעזרת:  אימון אישי, סדנאות העצמה ומעגלי נשים – קראי עוד וגלי איך גם את יכולה לשנות את חייך!