ליאור אפרים

נעים להכיר, שמי ליאור ואני כאן כדי להעצים נשים!

במהלך עשר השנים האחרונות, אמנתי מאות נשים, הנחתי עשרות סדנאות ומעגלי נשים, ובעיקר שמחתי לקחת חלק בשינוי שנשים עשו בחייהן.

אני מאמינה גדולה בשינוי, ובכוחן של נשים לקחת את המושכות ולשנות את חייהן. מתוך האמונה הזו, בעשר השנים האחרונות אימנתי ועזרתי למאות נשים לעבור את המסע הזה, המסע שמתחיל בהיכרות עצמית, ממשיך בבגילוי הכוחות הפנימיים עד לעשייה ממשית אל עבר חיים מוגשמים. הניסיון שלי לימד אותי כי בעיות שצצות על פני השטח, לרוב הן סימנים לרחשים פנימיים וקונפליקטים לא פתורים, לכן שיטת האימון שלי תמיד מתייחסת לשלוש רמות: ברמה הרגשית, הפיזית והרוחנית, במטרה לטפל באופן עמוק בשורש הבעיה.

מלבד העיסוק שלי כמאמנת אישית, אני יוצרת ומנחה סדנאות ומעגלי נשים להעצמת נשים. בכל מפגש וסדנא אני נהנית לגלות מחדש כמה כוח יש לקבוצה – כוח שיכול להוביל שינויים, ואיך לפעמים המראה הכי טובה בשבילך הוא האדם שמולך. בין הלקוחות שנהנו מהסדנאות שלי נמנים: עובדי הטכניון, אוניברסיטת בר אילן, המכללה הטכנולוגית בבאר שבע, נערות מחוות החיות הטיפולית בתל מונד, גננות ומורות, קבוצות של חולי סרטן, מסגרות פרטיות אחרות ועוד.

עוד אני יכולה לספר על עצמי – שכמו כולנו, עברתי המון עליות ומורדות, רעש ושקט, יחד ולבד, נתינה וקבלה. היום אני יודעת שכל החוויות שעברתי, כל התנסות ושיעור שנכנסו לחיי הפכו אותי למי שאני כיום והובילו אותי לעיסוק הייעודי של חיי: להיות כאן עבורך! 

אני אשמח לקחת חלק בתהליך השינוי שלך, לעזור לך למצוא את דרכך המאוזנת לצעוד בחיים, בטוחה בעצמך ומאושרת. אני פה עבורך – אני יודעת שקיים בך יותר ממה שנראה לעין. אשמח לעודד, לאתגר, לטפח ולהעצים אותך כדי להשיב לעצמך את השמחה ולחגוג את מי שאת באמת, כי ההגשמה שלך היא הייעוד שלי!

תחומי הפעילות שלי:

  • מאמנת אישית בשיטת Life Coaching -המשלבת ומטפלת בתחום הגשמי, הרגשי והרוחני.
  • מטפלת, מדריכה ומנחה סדנאות מוסמכת באנרגיית אור הריפוי.
  • יוצרת ומנחה סדנאות להעצמה נשית ומעגלי נשים להתפתחות וצמיחה אישית.

השכלה והכשרה:

  • תואר B.A במדעי החברה, אוניברסיטת תל אביב, התמחות בסוציולוגיה חברתית.
  • לימודי תעודה הנחית קבוצות ופיתוח מנהיגות באוניברסיטת בר אילן.
  • לימודי תעודה אימון אישי וקבוצתי במכון כישורים-קישורים בשיתוף האוניברסיטה העברית.
  • סדנאות למודעות רוחנית ואנרגטית בשיטות ובאסכולות שונות.
  • חברה בלשכת המאמנים בישראל.
 

קראי עוד על תהליך העצמת נשים !