העצמת נשים

הדרך שלך לחיים מאוזנים, מספקים, ומלאים באהבה, מתחילה בשינוי דפוסי חשיבה!

הצידה שקיבלנו לדרך, הציפיות של הסביבה מאיתנו והדרישות שלנו מעצמנו, הובילו אותנו לדפוסי מחשבה והתנהגות שאולי משרתים את הסביבה לטובתה, אך לא תמיד משרתים אותנו הנשים. 

מהרגע שנולדנו הסביבה הקיפה אותנו הנשים במסרים שאנחנו צריכות להסתפק במועט ולשרת אחרים, שאנחנו אחרונות בתור, ואם אפשר עדיף שנשב מאחור. . אז נכון, אנחנו מצוינות בריבוי תפקידים – אך כיום אנחנו נדרשות למלא אין סוף של תפקידים ואין אחת מאיתנו שלא מרגישה שהיא קורסת תחת עומס השגרה. ונכון, אנחנו מטבענו בנויות להכיל ולתת – אך כמה אפשר לתת לכולם ולהשאיר את עצמנו מאחור! אם אנחנו מרשות לעצמנו לטפח קריירה ולהגשים את עצמנו, רגשות האשמה מציפים אותנו ומעכירים את ההישג. מהצד השני, אם אנחנו מסתפקות במועט, אנחנו מאוכזבות מעצמנו, ומסתובבות עם הרגשה של חוסר סיפוק עמוק. בכל מקרה אנחנו לא שלמות עם עצמנו.

העצמת נשים – כי אנחנו בנויות אחרת מגברים, מצפים מאיתנו אחרת ואנחנו חושבות אחרת!

ספק עצמי, רגשות אשמה, הסתפקות במועט, צורך לרצות אחרים – כל אלו ועוד הן דפוסי התנהגות אופייניים לנשים, הרגלים שסיגלנו במשך החיים. אנחנו קמות אתם בבוקר ובלילה הם הולכים איתנו לישון, רוב הזמן אנחנו מקיימות אותם בצורה אוטומטית. תהליך העצמה נשית יכול לעזור לך לשנות דפוסי התנהגות אלו, לחיות חיים מספקים מתוך קבלה עצמית והיכרות בכוחותייך.

 על ידי חקירה מודעות של דפוסי התנהגות, מחשבות ואמונות שלך, תהליך העצמה נשית יעזור לך להבין את עצמך, את התהליכים שאת עוברת ואת המקום ממנו את פועלת. מטרתו של התהליך היא לגרום לך לפעול ולבחור מתוך מודעות, להעצים את היכולות והכוחות הקיימים בך ולאפשר לך להכיר כלים מעשיים שיעזרו לך להתמודד במירוץ היומיומי של החיים. המאמנת, לאורך כל התהליך, תעזור לך להניע תהליכים, תאתגר אותך ותגרום לך לפעול אחרת ממה שהיית רגילה עד היום – מתוך ביטחון, עצמה ואיזון. היא תוביל ותכוון אותך אל שינוי שורשי של דפוסי מחשבה, אמונה והתנהגות שאופייני לנשיםהתפקיד שלך הוא לקבל אחריות, לשתף פעולה ולהתחייב לתהליך השינוי.

תהליך העצמת נשים יעזור לך:

 לטפח אסרטיביות בחייך

 לשפר את הדימוי והביטחון העצמי

 להכיר את העצמה הפנימית שלך

 לפרוץ גבולות ומחסומים

 להגשים את עצמך ולחיות חיים מספקים

קראי תגובות של נשים שעברו איתי תהליך ובחרי את הדרך שלך להתעצם!​